Bref

Váš kompletný sprievodca vôňami do kúpeľne.

V oblasti čistoty toalety je vôňa veľmi dôležitým faktorom. Výber typu vône hrá významnú úlohu hlavne v miestnostiach, kde sa môže často vykytovať zápach. Vôňa vašej kúpeľne má vpliv na vôňu celej domácnosti. Preto sa uistite, že máte vôňu vášho domova pod kontrolou.

Kúpeľňové vône by mali byť vyberané tak, aby boli príjemné, nie príliš výrazné a v ideálnom prípade by sa mali hodiť do celkového štýlu miestnosti. Ako vybrať tú pravú vôňu? Zostavili sme niekoľko rôznych variant vôní, ktoré vyhovujú všetkým chutiam, štýlom a príležitostiam.

Alpská svěžest

Ideální vůně pro jarní období. Tato vůně přinese do vaší koupelny borovicovou vůni s nádechem alpských vrcholů. Dodejte své koupelně opravdový borovicový dekor. Po aplikaci borovicového WC bloku od značky Bref vylepšete ještě koupenu například borovicovou kůrou nebo šiškami. I samotné jehličí z borovice hodně osvěží celou koupelnu. Kombinace borovicových doplňků a vůně okouzlí nejednu návštěvu. Aroma borovice se hodí zejména k severskému stylu. Dřevěné motivy v koupelně k této vůni přímo vybízejí.

Vôňa borovice

Vôňa oceánu

Ak ste milovníci športu, tak určite oceníte sviežosť oceánu, ktorá vás vybičuje k ešte lepším výkonom. Sviežosť oceánu prispieva k regenerácii a motivuje k športovým aktivitám. Vyskúšajte Bref Color Aktiv a nechajte sviežosť oceánu preniknúť do celej vašej kúpeľne. Pre zosilnenie efektu si môžete zakúpiť niektoré toaletné potreby s podobnou vôňou, ako napríklad mydlo, šampón alebo rôzne deodoranty. Sviežosť oceánu sa hodí do každej modernej kúpeľne. A pokiaľ máte v interiéri modré doplnky, tak už nemáte čo riešiť.

Modrá koupelna

Okvetné listy ruže

Ak je pre vás kúpeľňa miestom pre kľud a relaxáciu, potom je pre vás ideálna ľahká kvetinová vôňa. Dlhá kúpeľ, dobrá kniha a relax - pre mnohých je to nevyhnutná forma odpočinku. V ideálnom prípade celú atmosféru dopĺňa vôňa zopár vonných sviečok, parfémov a olejov. Niektorí sa nezaobídu bez domáceho, vlastnoručne vyrobeného vonného oleja a sušených okvetných lístkov. Ako vhodný doplnok v tomto prípade odporúčame Bref Power Aktiv Flower Blossom. Kvetinové parfémy sa všeobecne hodia k viktorianskemu štýlu. Pokiaľ máte slabosť pre zdobený nábytok, potom by mala byť kvetinová vôňa vašou jasnou voľbou.

Ruža v kúpeľni

Vône citrusov

Energické a zábavné: vôňa čerstvého ovocia dodá emergiu a naladí príjemnú atmosféru. Takto príjemná vôňa sa pozitívne prejaví i na vašej aktivite a chuti zažiť niečo nové. S Brefom Scent Switch získate dve meniace sa vône v jednom WC bloku. Tým dosiahnete jedinečné osvieženie toalety pri každom spláchnutí. K dynamickým vôňam sa hodia výrazné farebné doplnky. Zabezpečte si teda farebné mydlá pre väčší efekt. Citrusové vône sa dokonalo hodia do pestrofarebných kúpeľní.

Moderná kúpeľňa

Eukalyptus

Najviac osviežujúca vôňa, nič nevyčistí vzduch tak, ako eucalyptus! Záhadná a zároveň sladká vôňa eukalyptu je tou pravou vôňou čistoty, Vyberte si eukalyptus a zažívajte pocit čistoty každý deň. Použijte Bref Blue Activ Eucalyptus pokiaľ chcete zažiť čerstvú vôňu, ktorá bude osviežovať vašu toaletu počas celých týždňov. Eukalyptus sa veľmi dobre hodí do moderných a bielych kúpeľní.

Eukalyptový olej

Levanduľa

Jedna z najviac dynamických a relaxačných vôní, levanduľa, je dokonalá vôňa na uvoľnenie stresu a načerpanie energie po rušnom dni. Táto bylina bola počas stáletí  používaná pre rôzne medicínske účely, ako je napríklad zmiernenie úzkosti, liečba nespavosti a depresia. Je to skvelá vôňa, ktorou je vhodné sa obklopiť pre pocit kľudu a uvoľnenia. Je krásne mať na stole čerstvo odtrhnutú levanduľu, ale existuje tiež veľa iných, ľahko použiteľných foriem, od sviečok až po mydlá a osviežovače vzduchu. Výborne sa hodí do kúpeľne v rustikálnom štýle a mäkkým nábytkom a pastelovými farbami.

Levanduľa

Jablká

Vôňa jabĺk je zárukou čerstvosti a zdravého životného štýlu, pripomína nám ovocný sad a letné dni. Táto aróma vytvára v kúpeľní sviežu a bdelú atmosféru s nádychom dreva. Vyvoláva pocit regenerácie. Jablko je v drogérii veľmi používané v mnohých formách, ako sú napríklad sprchové gély alebo mydlá. Pre ešte lepší efekt umiestnite do kúpeľne misku s nakrájanými jablkami. Vôňa jabĺk sa perfektne hodí do svetlých interiérov a k dreveným doplnkom.

Jablká

Najdite najlepšiu vôňu do vašej kúpeľne. Kombinujte tie správne produkty a prírodné vône, ktoré sa perfektne hodia priamo pre vašu kúpeľňu.