Bref

Neočakávané príbehy z toalety

V baroch a kluboch toalety neslúžia len na bežné odskočenie si. Ľudia sa sem tiež chodia socializovať, oddýchnuť si či skontrolovať svoj vzhľad a prekvapivo často sa tu dokonca skrývajú. Chceli sme zistiť viac o tom, ako to na takýchto toaletách v noci chodí, preto sme sa vybrali do obľúbeného baru s diskotékou v Mníchove a spýtali sme sa niektorých zamestnancov aj zákazníkov na ich najvtipnejšie alebo najzvláštnejšie príbehy z nočných toaliet.

A výsledky nás nesklamali! Takmer každý z opýtaných mal v zásobe nejakú historku a vyzerá to, že mnohé dôležité momenty nočných akcií sa odohrávajú práve na záchodoch. Tu je zopár najveselších – a najslušnejších.

1. Únik

Viete si predstaviť, že sa vaše rande vyvíja tak hrozne, že sa rozhodnete schovať na toalete a neviete si predstaviť vrátiť sa späť? Presne to sa stalo Judy. Šesť minút po začiatku rande, ktoré si dohodla cez internet, si uvedomila, že jej nová známosť je monštrum a musí mu utiecť. „Do 6 minút mi začal rozprávať, ako bol raz na večierku v saune s 3 nahými ženami a ďalej to bolo už len horšie.“ – Judy sa skryla na dámskych toaletách, zavolala si taxík a napísala správu kamarátke. Tú správu má stále uloženú:

„Zavolala som si taxík zo záchoda“
„Proste sa tam nemôžem vrátiť“

Písanie sms.

2. Tlačiť alebo ťahať

S pokročilou nočnou hodinou sa občas stáva, že mierne strácame stabilitu alebo orientáciu a môžeme začať panikáriť. Vera nám porozprávala, ako raz uprostred noci v klube uviazla na toaletách – alebo si to aspoň myslela...

Vera si odskočila na záchod, a keď chcela vyjsť z kabínky, potlačila dvere, tie sa však nepohli – boli zamknuté. Kopala a búchala do nich, ale dvere ostávali nehybné. Možno ju niekto úmyselne zamkol? Už naozaj v panike sa začala šplhať navrch kabínky, aby sa skúsila prepchať cez úzky priestor medzi dverami a stropom. Medzitým na toalety vošlo ďalšie dievča a zamierilo rovno k Verinej kabínke. Vystrašene zajačala, keď navrchu zbadala nebezpečne balansujúcu Veru.  Ukázalo sa, že dvere neboli zamknuté, len sa otvárali smerom dovnútra a nie von!

3. Prípad stratených nohavíc

Matt nám porozprával, ako raz na mol opitý zákazník v jeho podniku vošiel na toaletu a objavil sa asi o 30 sekúnd neskôr bez nohavíc. Hoci si z neho kamaráti začali hneď robiť žarty, chvíľu mu trvalo, než pochopil, kde je chyba. Ani potom si však nedokázal spomenúť, čo sa stalo. A navyše, stratené nohavice sa nedali nikde nájsť, hoci sme miesto činu všetci dôkladne prehľadali. Chudák, musel prekĺznuť do čakajúceho taxíka bez nohavíc a ponáhľať sa domov.
Vyzlečené džínsy.

4. Osud nepozná prekážky

Sandra nám povedala, ako sa so svojím manželom zoznámila na toaletách. Bola na rande dohodnutom cez internet, ktoré sa nevyvíjalo príliš dobre, keď si všimla muža svojich snov pri stole oproti. Keď sa zdvihol, myslela si, že odchádza, preto sa vybrala za ním, presvedčená, že on je pre ňu ten pravý. Ukázalo sa však, že išiel len na záchod. Sandra však už bola tak odhodlaná, že hodila opatrnosť za hlavu, vošla za ním na pánske toalety a predstavila sa mu hneď vedľa umývadiel. Dnes sú manželmi a majú dve deti. Len už si nikto nespomína, čo sa stalo so Sandriným pôvodným nápadníkom.

5. Spánok na toalete

Asi všetkým sa nám niekedy v živote stalo, že sme zaspali na toalete – ale predstavte si, že tam strávite celú noc. To sa stalo chlapíkovi menom Matthew, ktorého sme stretli. Tvrdil, že ho na toaletách v bare zobudila upratovačka o desiatej ráno na ďalší deň. To je ale spáč!
Muž spiaci na toalete.

6. Rande na kolotoči

Jeden z návštevníkov tvrdil, že počul príbeh o mužovi, ktorý bol na rande v rotujúcej reštaurácii a nechal sa trochu zmiasť. Ako obdivoval výhľad z vrchu televíznej veže, pocítil volanie prírody, a tak sa ponáhľal na toaletu. Po návrate sa vydal späť k svojmu miestu a vôbec si neuvedomil, že reštaurácia sa medzitým otáčala, ale toaleta zostávala na jednom mieste. Utŕžil si tak poriadnu hanbu, keď zistil, že blondína, ku ktorej si prisadol, nebola tá istá, ako blondína, s ktorou sem prišiel – tá totiž bola na opačnej strane reštaurácie.

7. Neobjavené poklady v kalných hlbinách

Mnohým ľuďom do toalety niečo spadlo. Stáva sa to až prekvapivo často, najmä s telefónmi v baroch a kluboch, kde ľudia počas pobytu na záchode často telefonujú alebo píšu. Väčšina ľudí si však túto chybu uvedomí. Andy hovorí, že za 5 rokov jeho práce v bare našli upratovači v toaletách alebo okolo nich už niekoľko telefónov a množstvo šperkov. Za najkurióznejší považuje prípad, kedy upratovači našli vo WC mise kľúče od auta a potom vonku aj príslušné auto. Trvalo celý deň až do večera, než sa ukázal rozpačitý majiteľ a vypýtal si ich späť.
Kľúče od auta na stole.
Príbehy z toalety...
V baroch a kluboch toalety neslúžia len na bežné odskočenie si. Ľudia sa sem tiež chodia socializovať, dať si pauzu či skontrolovať svoj vzhľad a prekvapivo často sa tu dokonca skrývajú.