Bref
Ponorte sa do histórie značky Bref
1968

1968: prvý WC blok

Henkel predstavil na nemeckom trhu prvý Henkel WC blok kónického tvaru, ktorý sa vešal na okraj WC misy. Tento WC blok predstavoval revolúciu v starostlivosti o toaletu. WC blok poskytoval hygienickú čistotu a sviežosť na toalete s každým spláchnutím a to po dobu niekoľkých týždňov.

1975

Od roku 1975 do roku 2000: Bref sa stáva expertom v starostlivosti o toaletu

Na základe mnohých výskumov zameraných na pochopenie potrieb zákazníkov v prípade hygieny a čistoty toalety, Henkel predstavil rôzne riešenia čistenia toalety ako WC čistič, WC tablety do nádržky, dvojkomorové WC bloky, WC gél a WC tablety.

2002

2002: inovatívna dvojkomorová technológia

Pre väčšinu zákazníkov, dlhotrvajúca, svieža vôňa a účinná čistiaca sila sú najdôležitejšie požiadavky na produkty na čistenie toalety. Aby boli tieto potreby splnené bolo potrebné používať dva produkty: WC čistič a osviežovač vzduchu. V roku 2002 však Henkel predstavil Bref Duo-Aktiv: prvý tekutý osviežovač s dvoma oddelenými komorami pre čistič a osviežovač.

2010

2010: Revolučné Power Aktiv guličky

Henkel priniesol na trh revolučný WC blok: Bref Power Aktiv! WC blok ponúka účinné zloženie so 4 funkciami - účinná čistiaca pena, proti vodnému kameňu, ochrana pred nečistotami a extra sviežosť! Zákaznící zo všetkých kútov sveta tiež oceňujú jeho dizajn, jednoduché používanie a svieže vône. Od roku 2010, Henkel vyrobil už viac ako 1milión týchto WC blokov a distribuoval ich do viac ako 50 krajín sveta.

2012

2012: uvedenie Blue Aktiv guličiek

Vďaka unikátnej Blue Aktiv technológii, Bref Blue Aktiv zanechá vašu toaletu čistú a sviežu aj medzi spláchnutiami. Ako? Počas spláchnutia sa v košíčku zhromažďuje voda, ktorá sa obohacuje o aktívne látky a po spláchnutí sa uvoľní späť do WC misy. Dôkazom účinnosti, je modrá voda obsahujúca aktívne látky, ktorá zostáva v toalete - pre dokonalú čistotu a sviežosť aj medzi spláchnutiami!

2012

2012: Balls Dream Band

Bref WC vytvoril úspešnú virálnu kampaň vytvorením skupiny Balls Dream Band: štyria sexi chlapci, každý  reprezentujúci jednu zo 4 funkcií Bref Power Aktiv - Dimitri žiarivý, Marcellus čistiaci, Marcus extra svieži, Alejandro ochranný. Kampaň bola spustená globálne a od spustenia má už viac ako 20 miliónov vzhliadnutí!

2013

2013: uvedenie Bref 6xEffect

Bref WC uviedol svoje najsilnejšie zloženie v podobe produktovej rady WC čističov Bref 6xEffect. Tieto WC čističe sa účinne sústreďujú na tie najväčšie problémy v čistení toalety ako je hrdza, nečistoty, škvrny od moču, nepríjemný zápach, odstránenie vodného kameňa a pomáhajú udržať toaletu hygienicky čistú a sviežu bez veľkej námahy!

2015

2015: Útek do exotických destinácií

Bref WC priniesol na trh produktovú radu WC blokov Bref Power Aktiv Escapes. Vďaka ich farebným guličkám a exotickým vôňam, utečiete do exotických destinácií s každým spláchnuím!

2016

2016: Bref Power Aktiv Fragrance Boost

Najnovšia inovácia Bref WC blokov: Bref Power Aktiv Fragrance Boost s unikátnym jadrom, ktoré obsahuje o 40% viac parfému ako vonkajší obal guličky a poskytuje explóziu vône na vašej toalete po každom spláchnutí! Vďaka jeho novej technológii, Bref Power Aktiv Fragrance Boost udržuje vysokú úroveň intenzity vône počas celej doby používania. Výsledkom je svieža toaleta od prvého do posledného spláchnutia.